وحدت را پاس بداریم

[ad_1]

در شرایطی که کشور در معرض تهدیدات جدی است هرگونه عقده گشایی و سوء استفاده از احساسات مذهبی مردم برای وحدت جامعه خطرساز است.

رمز پیروزی انقلاب ما وحدت بود ما مدعی وحدت جهان اسلام هستیم. چگونه نمی توانیم سلیقه های سیاسی همدیگر را تحمل نماییم و با حربه اعتقادی و مذهبی درصدد بی حرمتی به مخالفین سیاسی و متدین خود هستیم.

ریزش جمعیت نمازجمعه ها در سال های گذشته باید مایه نگرانی مومنان و اهل نماز شود. ما باید تلاش کنیم صفوف نمازگزاران را فشرده تر کنیم و استفاده های مذهبی برای اغراض و مقاصد سیاسی را متوقف سازیم.
رهبری معظم انقلاب چشم بیدار کشور هستند.

هرجایی بنابه ضرورت و به حکم پدری فرمان می دهند و بی قانونی ها را مذمت می کنند، هیچ کس و گروهی نمی تواند بعنوان نیروهای وفادار به انقلاب برای کشور هزینه بتراشد. آنها که صاحبان اصلی انقلابند باید از رخنه فرصت طلبان بیمناک باشند و خوراک برای صدانقلاب که دل در گرو تفرقه امت سپرده اند فراهم نکنند.

امروز تحریک احساسات عمومی مردم از سوی هر جریانی که باشد آفت و سم مهلکی است که تریبون داران باید مراقبت نمایند. همه همدیگر را به تواصی به حق و صبر سفارش کنند. جامعه متحد ایرانی را با دوقطبی های جدید از هم نگسلند.

رهبری از شکوه انتخابات مردم تجلیل کردند. نباید کدورت های کوچک ایام انتخابات، در مسیرحرکت عمومی مردم بسوی هدف های متعالی کشور خلل وارد سازد.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *